Koszulka z Orłem
Koszulka z Orłem

Orzeł to jeden z najstarszych symboli w dziejach cywilizacji, obecny w kręgach kulturowych na wszystkich kontynentach. Symbolizuje odwagę, siłę i męstwo. Dla Indian i Aborygenów orzeł był istotą pochodzącą ze słońca, wcieleniem ich przodków, plemiennym totemem. W kulturze śródziemnomorskiej pojawił się w symbolice państwowej. W wielu cywilizacjach kojarzono go z najważniejszymi bogami z panteonu: Grecy – z Zeusem, Asyryjczycy – z Ashurą, Persowie – z Ahuramazdą, zaś w Indiach – z Garudą.

Moja fascynacja tymi drapieżnymi ptakami zaczęła się kilka lat temu, gdy pierwszy raz odwiedziłam sokolarnię „Anatum” na Czantorii w Ustroniu. Od tego czasu przynajmniej raz w roku odwiedzam tam moich skrzydlatych przyjaciół. Sokolnik, który opiekuje się nimi, jest kopalnią wiedzy na temat ptasich drapieżników. Dzięki niemu moja miłość do orłów, jastrzębi, sokołów itp. staje się coraz większa (dziękuję Ci za to Robercie!).

Koszulka z Orłem Bielikiem jest prezentem, który zrobiłam mojemu przyjacielowi, zdającemu w tym roku egzaminy do służb mundurowych. To talizman, który w trudnych chwilach ma dodać mu sił i odwagi (choć w zasadzie tego z natury mu nie brakuje). Koszulka przypomina mu, że ktoś w niego wierzy i trzyma za niego kciuki.

Jeśli wśród Twoich bliskich jest ktoś, komu chcesz dodać otuchy i siły, to piękny przedmiot ozdobiony orłem będzie świetnym pomysłem na prezent. Może to być koszulka lub torba z wizerunkiem orła, albo np. naszyjnik z orłem.

Malowane ręcznie, profesjonalnymi farbami przeznaczonymi do tkanin, na firmowej koszulce dobrej jakości. Można prać w pralce (max 40 st. C) w proszkach lub płynach do prania. Zaleca się prać na lewą stronę.

Rozmiar do uzgodnienia, możliwa personalizacja – nie ma dwóch identycznych egzemplarzy!