Sukkub
Pusja Sukkuba

Ogród Pusji to projekt artystyczny, którego misją jest promowanie zdrowia kobiet i edukowanie społeczeństwa w tej materii. Chcemy przełamać tabu dotyczące seksualności kobiet i ich zdrowia, sprawiając by w przestrzeni publicznej pojawiły się artystyczne wizerunki wyszywanych, malowanych czy rzeźbionych vagin. Przedstawiony w ten sposób motyw jest nieoczywisty, zyskuje dzięki temu magiczny charakter, daleki od pornografii, jednocześnie przypominając o idei, którą niesie.

Pusyya jako amulet, talizman może mieć różny charakter, zależnie od swojego właściciela – noszona torba lub naszyjnik obdarzają go swoją dobrą energią, a wiszący na ścianie wizerunek przynosi szczęście i dobrobyt domownikom.

Jednym z celów projektu Ogrodu Pusji jest stworzenie wielkoformatowej Pusji Pramatki, jej wizerunek będzie wystawiony na widok publiczny i przeznaczony na sprzedaż. Dochód ze sprzedaży tej olbrzymiej instalacji będzie przeznaczony na szczytny cel walki z rakiem szyjki macicy.

Sukkub to demon pod postacią nieziemsko pięknej kobiety. Swoją niebywałą urodę wykorzystuje do pozyskiwania energii z mężczyzn. Ofiary, uwodzone przez piękne istoty, oddają się erotycznym rozkoszom. Panowie zaślepieni swą żądzą, nie mają pojęcia o tym, że są wykorzystywani do niecnych celów. Sukkuby to indywidualistki, działające na własną rękę. A Ty? Skąd czerpiesz energię potrzebną do życia?

Przypomnij swojej mamie, siostrze czy dziewczynie o Tym, że ich zdrowie jest dla Ciebie ważne i wraz z wizerunkiem Pusji idźcie zapisać się na badania.

Torby malowane ręcznie specjalistycznymi farbami do tkanin. Zaleca się prać na lewą stronę, w wodzie o niskiej temperaturze. Każda sztuka jest niepowtarzalna, każdy wzór otrzymuje swój numer seryjny.