Pusja Psychodeliczna

Ogród Pusji to projekt artystyczny, którego misją jest promowanie zdrowia kobiet i edukowanie społeczeństwa w tej materii. Chcemy przełamać tabu dotyczące seksualności kobiet i ich zdrowia, sprawiając by w przestrzeni publicznej pojawiły się artystyczne wizerunki wyszywanych, malowanych czy rzeźbionych vagin. Przedstawiony w ten sposób motyw jest nieoczywisty, zyskuje dzięki temu magiczny charakter, daleki od pornografii, jednocześnie przypominając o idei, którą niesie.

Pusyya jako amulet, talizman może mieć różny charakter, zależnie od swojego właściciela – noszona torba lub naszyjnik obdarzają go swoją dobrą energią, a wiszący na ścianie wizerunek przynosi szczęście i dobrobyt domownikom.

Jednym z celów projektu Ogrodu Pusji jest stworzenie wielkoformatowej Pusji Pramatki, jej wizerunek będzie wystawiony na widok publiczny i przeznaczony na sprzedaż. Dochód ze sprzedaży tej olbrzymiej instalacji będzie przeznaczony na szczytny cel walki z rakiem szyjki macicy.

Pusja Psychodeliczna to wzór tryskający optymizmem, napawający dobrą energią. Z kolorowej otchłani wyłania się kwiat maku, a w nim… malutka bryłka najczystszego lodu, a może kryształ? To Twoja interpretacja jest najważniejsza i najsłuszniejsza. Niezależnie czy będzie to Twój talizman czy prezent dla bliskiej Ci osoby.

Przypomnij swojej mamie, siostrze czy dziewczynie o Tym, że ich zdrowie jest dla Ciebie ważne i wraz z wizerunkiem Pusji idźcie zapisać się na badania.

Torby malowane ręcznie specjalistycznymi farbami do tkanin.  Zaleca się prać na lewą stronę, w wodzie o niskiej temperaturze. Każda sztuka jest niepowtarzalna, każdy wzór otrzymuje swój numer seryjny.