jesien-zbykinn_1Mój Tata uwielbia las jesienią. Fascynuje go różnorodność, a jednocześnie harmonia barw liści drzew. Ja kocham zapach suchych liści rozrzuconych przez wiat, aromat wilgotnej ziemi i spokój zwiastujący zimę. Delektowaliśmy się z Tatą wspólnymi spacerami po jesiennym lesie zarówno w piękne, złote i słoneczne dni, jak w te nostalgicznie mgliste. Ze spacerów tych szczególnie wspominam moją małą łapkę całkowicie schowaną w ciepłą dłoń taty i gorącą herbatę z cytryną i miodem, którą później wspólnie piliśmy. Nasze jesienne wyprawy, to już pewnie zamknięty rozdział, ale uchylamy go kiedy pijemy herbatę z jesiennego kubka. Wyobraźnia przenosi nas na namalowaną na nim leśną drogę.

Być może Ty masz podobne wspomnienia, z mamą, siostrą, bratem czy partnerem… Jeśli nie wystarczy Wam czasu na spacer w ulubione miejsce, napijcie się ze tak szczególnego kubka, ogrzewając dłonie i wspólne wspomnienia.

Kubki ręcznie malowane specjalistycznymi termoutwardzalnymi farbami. Wzory trwałe, odporne na zmywanie ciepłą wodą z detergentem. Nie zaleca się mycia w zmywarce.

Zobacz też – Kwiecisty kubek

Zakupem wybranej przez Ciebie porcelany zajmę się osobiście, chyba że zechcesz inaczej. Możesz również oddać mi do ozdobienia przedmioty, które zakupiłeś wcześniej.