KubekWyobraź sobie łąkę pełną polnych kwiatów. Leżysz wygodnie na miękkim dywanie z trawy, a słońce przyjemnie rozgrzewa Twoje ciało. Kwiaty otulają Cię z każdej strony, dzięki czemu pozostajesz niewidoczny dla reszty świata. Tylko Ty, kwiaty i błękitne, słoneczne niebo. Czujesz się rozleniwiony i przyłapujesz się, że odpływasz w sen… Głęboki relaks… Czy to nie byłaby idealna przerwa w pracy na pełną kwiecistych aromatów herbatę? Na chwilę oderwać się od szumu komputera, maszyn, zgiełku biura i zatopić zmysły w letniej łące, choć na dworze znów zimno i pada.

Jest jakieś inne miejsce, które wprowadza Cię w błogi stan relaksu? Morska toń? Strzeliste góry? Rozległe doliny? Jesienny las? Wybierz dla siebie wzór kubka, który w krótkiej przerwie, wraz z łykiem kawy/herbaty zabierze Cię właśnie tam.

Kubki ręcznie malowane specjalistycznymi termoutwardzalnymi farbami. Wzory trwałe, odporne na zmywanie ciepłą wodą z detergentem. Nie zaleca się mycia w zmywarce.

Zobacz też – Jesienny kubek

Zakupem wybranej przez Ciebie porcelany zajmę się osobiście, chyba że zechcesz inaczej. Możesz również oddać mi do ozdobienia przedmioty, które zakupiłeś wcześniej.