torbahades_1Hades – bóg pełnej nostalgii i mroku krainy umarłych. Czy był przez to ponury i zły? Niekoniecznie. Bez wątpienia był to jednak facet o skomplikowanym charakterze. Jego praca wymagała ciągłej obecności w podziemiach, a jedynym promykiem, rozświetlającym życie w cichym i mglistym królestwie, była Persefona. Niestety nawet ona nie mogła znieść ponurej i angażującej pracy męża, więc większość roku spędzała w słonecznym ziemskim świecie. Wyobcowany Hades pozostał lojalny wobec swojej rodziny, często wspólnie ucztującej na Olimpie, ale bez niego. Być może drażniły go rodzinne spędy? Nigdy nie wystąpił przeciwko Zeusowi, choć na pewno nie jest łatwo żyć w cieniu swojego brata-celebryty.
Hades to nie Książę Ciemności, upadły anioł z chrześcijańskiego piekła, tylko rzetelny, zrównoważony władca helleńskiego świata dusz, które odeszły. Jesteś spokojny i opanowany, nawet w niesprzyjających warunkach? Odpowiedzialny i niezawodny? Nie bywasz zazdrosny czy zawistny? Być może tkwi w Tobie cień starożytnego boga podziemia…
Greckie starożytne legendy o bogach i śmiertelnikach to barwne opowieści o ludzkiej naturze, która przez tysiąclecia pozostała nie zmieniona. Każdy z wzorów zdobiących te ekologiczne torby poświęcony jest jednej postaci z greckiej mitologii. Poszukaj, a na pewno wśród bogiń, bogów, słynnych śmiertelników i śmiertelniczek, które na boskim Olimpie zrobiły zamieszanie, odnajdziesz siebie.

Ty decydujesz o kolorze torby i grafiki. Jeśli motyw się powtarza – torba otrzymuje swój numer seryjny, a więc kto pierwszy – ten lepszy. Malowane ręcznie specjalistycznymi farbami do tkanin. Torby zaleca się prać na lewą stronę, w wodzie o niskiej temperaturze.