torbaapollo_1Syn Zeusa i Leto, Bóg piękna, światła, życia i śmierci, patron sztuki i poezji. Uważany za najpiękniejszego spośród olimpijskich bogów. Apollo wdał się w ojca: pewny siebie, świadomy swoich zalet, tak jak Zeus nie stronił od towarzystwa kobiet. Trochę krnąbrny – nie łatwo być synem władcy Olimpu. Trochę lubieżny – kochanek królewien, muz, a nawet pięknych młodzieńców. Trochę neurotyczny, lecz bez wątpienia utalentowany, prawdziwy artysta. Jeżeli jesteś (choćby w duchu) artystą lub artystką, flirciarzem czy kokietką, to właśnie postać stworzona dla Ciebie.

Greckie starożytne legendy o bogach i śmiertelnikach to barwne opowieści o ludzkiej naturze, która przez tysiąclecia pozostała nie zmieniona. Każdy z wzorów zdobiących te ekologiczne torby poświęcony jest jednej postaci z greckiej mitologii. Poszukaj, a na pewno wśród bogiń, bogów, słynnych śmiertelników i śmiertelniczek, które na boskim Olimpie zrobiły zamieszanie, odnajdziesz siebie.

Ty decydujesz o kolorze torby i grafiki. Jeśli motyw się powtarza – torba otrzymuje swój numer seryjny, a więc kto pierwszy – ten lepszy. Malowane ręcznie specjalistycznymi farbami do tkanin. Torby zaleca się prać na lewą stronę, w wodzie o niskiej temperaturze.