thor6Bóg burzy i piorunów, a zarazem patron małżeństwa i domowego ogniska. Kojarzy się, prawda? Silny brodaty facet z wielkim młotem w dłoni budzi więcej emocji, niż lepiej znani greccy bogowie. Czy wiecie, że czwartek jest jego dniem? Thursday to właśnie „dzień Thora”! Wzór dla silnych, zdecydowanych mężczyzn, mających ducha walki, ale też opiekuńczych wobec kobiet. Jeśli taki właśnie jesteś lub tacy faceci są dla Ciebie wzorem (a dla pań – marzeniem) i chcesz to pokazać innym – Thor będzie najlepszym z wyborów. Germański bóg na tej koszulce świeci w ciemności – jest pomalowany farbą, która lśni w świetle ultrafioletowym.

Starogermańskie legendy o bogach i śmiertelnikach to podobnie jak w greckiej mitologii barwne opowieści o ludzkiej naturze, która przez tysiąclecia pozostała nie zmieniona. Każdy z wzorów zdobiących koszulki, bluzki lub ekologiczne torby poświęcony jest jednej postaci. Poszukaj, a na pewno wśród bogiń, bogów, słynnych śmiertelników i śmiertelniczek odnajdziesz siebie.

Ty decydujesz o kolorze koszulki i grafiki. Jeśli motyw się powtarza – egzemplarz otrzymuje swój numer seryjny, a więc kto pierwszy – ten lepszy.

Malowana ręcznie, profesjonalnymi farbami przeznaczonymi do tkanin, na firmowej koszulce dobrej jakości. Można prać w pralce (max 40’C) w proszkach lub płynach do prania. Zaleca się prać na lewą stronę.