Czy warto być tak atrakcyjną kobietą, żeby nie mógł jej się oprzeć sam władca podziemi? Na punkcie pięknej Persefony oszalał Hades i porwał ją do swojego świata ciemności, podczas gdy Demeter, jej matka, usychała z żalu… Starożytni Grecy wierzyli, że po tym zdarzeniu powstały pory roku, bo gdy Persefona towarzyszy Hadesowi – przyroda zamiera, gdy zaś na kilka miesięcy wraca na ziemię, do matki – świat odzyskuje chęć życia. Jeśli zauważyłaś podobne reakcje swojego otoczenia na fakt, że się pojawiasz, to znak, że masz coś z uroku Persefony… Chcesz może oczarować księcia ciemności?

Greckie starożytne legendy o bogach i śmiertelnikach to barwne opowieści o ludzkiej naturze, która przez tysiąclecia pozostała nie zmieniona. Każdy z wzorów zdobiących te ekologiczne torby poświęcony jest jednej postaci z greckiej mitologii. Poszukaj, a na pewno wśród bogiń, bogów, słynnych śmiertelników i śmiertelniczek, które na boskim Olimpie zrobiły zamieszanie, odnajdziesz siebie.

Ty decydujesz o kolorze torby i grafiki. Jeśli motyw się powtarza – torba otrzymuje swój numer seryjny, a więc kto pierwszy – ten lepszy. Malowane ręcznie specjalistycznymi farbami do tkanin. Torby zaleca się prać na lewą stronę, w wodzie o niskiej temperaturze.