MedusaPiękna dziewczyna, która swoją urodą ośmieliła się rywalizować z boginiami! Z zemsty boska Atena przemieniła śliczną Meduzę w potwora o wężowych włosach, a jej spojrzenie odtąd zamieniało śmiałków w kamień. Jeśli umiesz tak popatrzeć na faceta, że zamiera z otwartymi ustami i nie wie co powiedzieć – pewno jesteś prawnuczką tej pięknej Greczynki…

Greckie starożytne legendy o bogach i śmiertelnikach to barwne opowieści o ludzkiej naturze, która przez tysiąclecia pozostała nie zmieniona. Każdy z wzorów zdobiących te ekologiczne torby poświęcony jest jednej postaci z greckiej mitologii. Poszukaj, a na pewno wśród bogiń, bogów, słynnych śmiertelników i śmiertelniczek, które na boskim Olimpie zrobiły zamieszanie, odnajdziesz siebie.

Ty decydujesz o kolorze torby i grafiki. Jeśli motyw się powtarza – torba otrzymuje swój numer seryjny, a więc kto pierwszy – ten lepszy. Malowane ręcznie specjalistycznymi farbami do tkanin. Torby zaleca się prać na lewą stronę, w wodzie o niskiej temperaturze.