Jesienny kubek 2
Jesienny kubek 2

Życie różnie układa nasze ścieżki. Czasem wydaje nam się, że nawet całkiem zwariowany film jest nudny wobec tego, co sprawił nam los. Raz wpadamy na autostradę do piekła, innym razem pniemy się po schodach do nieba, czasem droga zawiedzie nas poza granice naszego kraju… Nawet gdy na co dzień jesteśmy pochłonięci robieniem kariery, albo zatopieni w wielkiej miłości, to przychodzą niekiedy chwile refleksji i nostalgii. Bo letnia noc nie uwodzi tajemniczymi dźwiękami, wiosenne kwiaty nie mają tak bujnych kolorów, a jesień nie pachnie tak, jak w rodzinnym domu.

Nowej właścicielce drugiego jesiennego kubka, najbardziej chyba brakuje polskiej złotej jesieni, takiej słonecznej i pełnej kolorów, cichej i kojącej. Teraz, gdy tęskni, może ogrzać się nie tylko naparem pitym z jesiennego kubka, ale również wspomnieniami, jakie wyzwala jesień wymalowana na jego ściankach.

Kubki ręcznie malowane specjalistycznymi termoutwardzalnymi farbami. Wzory trwałe, odporne na zmywanie ciepłą wodą z detergentem. Nie zaleca się mycia w zmywarce.

Zobacz też – Kubek windsurfera

Zakupem wybranej przez Ciebie porcelany zajmę się osobiście, chyba że zechcesz inaczej. Możesz również oddać mi do ozdobienia przedmioty, które zakupiłeś wcześniej.