Demeter
Demeter

Czy łzy to oznaka słabości? A czy miłość to słabość? Łza spływająca po policzku Demeter jest oznaką jej największej siły – matczynej miłości. Kiedy Persefona znika w podziemiach swego mrocznego męża, matka okrywa się żałobnym szalem, a przyroda zamiera. Kiedy zaś wraca, Demeter kwitnie, a wraz z nią cały świat, który eksploduje radością. A czy Ty potrafisz znaleźć w sobie taką siłę?

Greckie starożytne legendy o bogach i śmiertelnikach to barwne opowieści o ludzkiej naturze, która przez tysiąclecia pozostała nie zmieniona. Każdy z wzorów zdobiących te ekologiczne torby poświęcony jest jednej postaci z greckiej mitologii. Poszukaj, a na pewno wśród bogiń, bogów, słynnych śmiertelników i śmiertelniczek, które na boskim Olimpie zrobiły zamieszanie, odnajdziesz siebie.

Zobacz też inne postacie mitologii greckiej

Ty decydujesz o kolorze torby i grafiki. Jeśli motyw się powtarza – torba otrzymuje swój numer seryjny, a więc kto pierwszy – ten lepszy. Malowane ręcznie specjalistycznymi farbami do tkanin. Torby zaleca się prać na lewą stronę, w wodzie o niskiej temperaturze.