Pink Flamingos
Pink Flamingos

„Pink flamingos always fascinated me…” śpiewa Lana del Rey w jednej ze swoich melancholijnych piosenek. Muszę się przyznać, że trudno mi się nie zgodzić z tą utalentowaną artystką. Mnie również zafascynowały te różowe ptaki. Ich przepiękny profil, począwszy od krzywizny dzioba (specjalnie wyprofilowany do odfiltrowywania pożywienia z wody), poprzez długą, wygiętą szyję, kończąc na zaostrzonych skrzydłach i jaskrawo-karminowych nogach.

Spoglądające wesoło z twoich tenisówek flamingi poprawią Ci humor, ożywią Twoją stylizację i przyciągną uwagę przechodniów. Nie jesteś fanem różowych flamingów? To nie problem, na Twoich tenisówkach/trampkach może znaleźć się Twój ulubiony ptak, zwierzątko lub wzór. Co to będzie? To zależy wyłącznie od Ciebie!

Zobacz też Guziczkowy sen

Malowane ręcznie profesjonalnymi farbami do tkanin. Oko podkreślone przez migoczący w świetle cekin. Buty są zabezpieczane profesjonalnym impregnatem zapobiegającym nasiąkaniu wodą oraz ułatwiającym ich oczyszczanie. Impregnat nie ogranicza cyrkulacji powietrza.

Nie ma dwóch takich samych egzemplarzy. Każda sztuka jest personalizowana, Ty decydujesz o użytych kolorach i wzorach.