Hera - projekt
Hera – projekt

Oficjalnym władcą Olimpu był Zeus, on był również głową Olimpijskiej rodziny, jednak to Hera była bez wątpienia szyją, która tą głową kręciła. Na co dzień pewna siebie, opanowana, może też trochę zdystansowana i chłodna. Rozzłoszczona zdradami męża, potrafiła jednak zatrząść Olimpem. Nie była histeryczką, nie pozwalała sobie na ataki paniki, ani na kompulsywne zachowania. Zemstę zawsze smakowała na zimno, w sposób przemyślany i wyrafinowany. Nikt nie chciał zajść Herze za skórę, nawet tak piękną i jedwabistą… Zdarza Ci się zauważyć, że najwięksi playboye stają się w Twoim towarzystwie potulnymi chłopcami? Znasz swoją wartość i patrzysz czasem na wszystkich z góry? Potrafisz walczyć o swoją miłość do ostatniej kropli krwi (zwłaszcza czyjejś)? Być może jesteś właśnie Herą – pierwszą damą Olimpu.

Greckie starożytne legendy o bogach i śmiertelnikach to barwne opowieści o ludzkiej naturze, która przez tysiąclecia pozostała nie zmieniona. Każdy z wzorów zdobiących te ekologiczne torby poświęcony jest jednej postaci z greckiej mitologii. Poszukaj, a na pewno wśród bogiń, bogów, słynnych śmiertelników i śmiertelniczek, które na boskim Olimpie zrobiły zamieszanie, odnajdziesz siebie.

Ty decydujesz o kolorze torby i grafiki. Jeśli motyw się powtarza – torba otrzymuje swój numer seryjny, a więc kto pierwszy – ten lepszy. Malowane ręcznie specjalistycznymi farbami do tkanin. Torby zaleca się prać na lewą stronę, w wodzie o niskiej temperaturze.

Zobacz też – postacie mitologii na porcelanie