Czacha Zombie
Czacha Zombie

Czy czasem czujesz się, tak jakby stery Twojej osoby przejmował, ktoś zupełnie inny? Niby znajomy, ale potrafi robić takie rzeczy i podejmować takie decyzje, które zaskakują zarówno Ciebie jak i Twoje otoczenie. Ten ktoś zabiera Cię w piękne miejsca, nakłania do spełniania najskrytszych marzeń, przybliża do ludzi, którzy w skrytości ducha Cię fascynują… ale też potrafi wpakować Cię w niezłe tarapaty.

Udało mi się prześwietlić sześcioletniego Szymona. Wyniki wykazują, że jego alter ego to Zombie. Czemu? Wszystkie naganne i przykre zachowania, łamanie zasad, bałagan, który pozostawia po sobie, ta cała demolka to wina bezmyślnego Zombie, który akurat przejął dowodzenie nad wzorowym i kochanym dzieckiem swoich rodziców. Przecież to oczywiste… Szymon nie byłby zdolny do zrobienia takich okropnych rzeczy. Myślę, że doskonale wiesz o co chodzi. Kim jest Twoje alter ego?

Malowane ręcznie, profesjonalnymi farbami przeznaczonymi do tkanin, na firmowej bluzce dobrej jakości. Można prać w pralce (max 40 st. C) w proszkach lub płynach do prania. Zaleca się prać na lewą stronę.

Rozmiar do uzgodnienia, możliwa personalizacja – nie ma dwóch identycznych egzemplarzy!