Drzewo Młodej Jesieni
Drzewo Młodej Jesieni

Gdy zbliża się koniec wakacji zawsze uważnie przyglądam się, jak z dnia na dzień świeżość zieleni stopniowo ustępuje na rzecz leniwie rozlewającej się palety jesiennych kolorów. To mój ulubiony czas w roku, czy to późne lato czy wczesna jesień? No właśnie, zabrakło na to oddzielnej nazwy, analogicznej do przedwiośnia. Jednak wyraźnie czuć kiedy ta pora się zaczyna; ma uwodzicielski zapach, zachwyca swoją jeszcze bardzo świeżą, ale już dojrzałością, rodzi piękne i zdrowe owoce, otula jeszcze gorącym, lecz już nienatarczywym ciepłem słońca, pieści orzeźwiającym podmuchem wiatru okraszając się rumieńcem.

Czy ten opis nie przypomina Ci kogoś? Kogoś pięknego, dojrzałego i uwodzicielskiego? Czyja obecność wypełnia świat ciepłem i kolorami? Drzewo w barwach wczesnej jesieni to piękna i stabilna kobieta, tajemnicza, niejednoznaczna i barwna, a u jej stóp – trzy rumiane owoce, owoce jej miłości.

Malowane ręcznie, profesjonalnymi farbami przeznaczonymi do tkanin, na firmowej bluzce dobrej jakości. Można prać w pralce (max 40 st. C) w proszkach lub płynach do prania. Zaleca się prać na lewą stronę.

Rozmiar do uzgodnienia, możliwa personalizacja – nie ma dwóch identycznych egzemplarzy!

Zobacz też – Jesienny kubek