Zachód nad jeziorem
Zachód nad jeziorem

Ekskluzywny hotel w Mikołajkach, gdzie rozległy taras apartamentu rozciąga się nad gładką taflą wody. Namiot, kiedy wieczorem czuć wilgotny chód mgły nadchodzącej znad jeziora. Spacer nadbrzeżnym wałem pośród brzóz i topoli, nieopodal rodzinnej działki w lesie. Wakacje nad jeziorem nie zawsze są takie same, ale łączy je wspólny mianownik – zniewalająco piękne zachody słońca.

Filiżanka przywoła wspomnienie letniego wieczoru. Zachód słońca rozpalający niebo feerią barw, od  żółcieni, przez pomarańcze, czerwienie, po fiolety i wreszcie chłodny błękit. Poczuj ciepły wiatr, który głaszcze Twój policzek i czesze włosy. Usłysz szum mierzwionych wiatrem przybrzeżnych traw i drzew. Jedyny i niepowtarzalny zapach lata i smak Twojego ulubionego naparu… ciekawa jestem, jak smakuje Twój zachód nad jeziorem…

Filiżanka ręcznie malowana specjalistycznymi termoutwardzalnymi farbami. Wzory trwałe, odporne na zmywanie ciepłą wodą z detergentem. Nie zaleca się mycia w zmywarce.

Zobacz też – inną ceramikę

Zakupem wybranej przez Ciebie porcelany zajmę się osobiście, chyba że zechcesz inaczej. Możesz również oddać mi do ozdobienia przedmioty, które zakupiłeś wcześniej.