| Wróżkowe bluzeczki | Wróżkowy lampion |

Wróżkowe bluzeczki
Wróżkowe inspiracje

Gdy byłam małą dziewczynką, bawiłam się często w ciszy i skupieniu, a wtedy wyobraźnia zamieniała przedmioty codziennego użytku w całkiem inne: magiczne, niezwykłe, zaczarowane… Kreowałam za ich pomocą rzeczywistość i przenosiłam się do niej bez reszty. Statek kosmiczny, zbudowany przeze mnie z wózka dla lalek, tablicy do pisania i ręczników – latał do tajemniczych gwiazd. Czasem postanawiałam nie ruszać się z Ziemi i wtedy komoda przeobrażała się w restauracyjną kuchnię. Innym razem garstka guzików stała się członkami rodziny, zamieszkującymi w drewnianym domu – pudełku. Zawsze jednak potrzebowałam choćby małego wytrychu do świata wyobraźni – inspiracji, która pozwoli mi się tam przenieść.

Wróżkowe bluzeczki

Wróżkowa bluzeczka - gwiazdeczka
Wróżkowa bluzeczka – gwiazdeczka

Moją inspiracją do stworzenia wróżkowych bluzeczek były zabawy dwóch młodych dam: sióstr i zarazem najlepszych przyjaciółek. Miałam potem przyjemność obserwować je, jak w tych bluzeczkach przenoszą się w świat wyobraźni i wędrują do zaczarowanej krainy wróżek, którymi są dogłębnie zafascynowane. Widziałam jak wirują w różowych obłokach z waty cukrowej i wywijają swymi magicznymi różdżkami.

Malowana ręcznie, profesjonalnymi farbami przeznaczonymi do tkanin, na firmowej koszulce dobrej jakości. Można prać w pralce ( max 40’C) w proszkach lub płynach do prania. Zaleca się prać na lewą stronę.

Rozmiar do uzgodnienia, możliwa personalizacja – nie ma dwóch identycznych egzemplarzy!

Zobacz też Bombowy cukiereczek

Wróżkowy lampion

Wróżkowy lampion
Wróżkowy lampion

Zasypianie to przechodzenie ze strefy realnej w strefę niczym nieograniczonych marzeń. Delikatne, subtelne światło lampki zapewnia dziecku przyjemne i spokojne przejście do krainy snu. Wzór na niewielkim lampionie wyzwala pozytywne, pełne cudownych wrażeń senne marzenia, a co za tym idzie, daje szansę bardziej efektywnego wypoczynku.

Szklany lampion świecący kolorowym światłem LED, zasilany baterią. Możliwość personalizacji – nie ma dwóch identycznych egzemplarzy!

 

Podaruj swojemu dziecku klucz do świata wyobraźni, a może Was zaskoczyć pomysłowością wykreowanej przez siebie bajkowej rzeczywistości, dużo ciekawszej od tej, którą widuje w telewizji.