Ryba w złocie
Ryba w złocie

Nowy rok – nowe postanowienia… Rozpoczęcie nowego etapu w życiu, czy jest to nowy rok, nowa szkoła, czy nawet nowy związek – sprzyja robieniu postanowień. Trudno w tych zamierzeniach wytrwać, ale jeśli się uda, mogą z czasem stać się pasjami, albo chociaż rzetelnie wykonywanym obowiązkiem. Niestety, lubimy znajdować sobie wymówki: to przeziębienie, to brak czasu… A on mija nieubłaganie, a co gorsza bezproduktywnie… Najlepiej byłoby wzbudzić w sobie silną, wewnętrzną motywację, ale nie każdy to potrafi.

Znasz taką osobę, która nie umie odnaleźć w sobie odpowiedniej siły pchającej do działania? Jest to ktoś, na kim Ci zależy? Czasem nawet drobny gest okazujący wsparcie może sprawić, że niepowodzenia staną się mniej dotkliwe, a motywacja do działania wzrasta. Ryba w złocie jest bluzką dedykowaną dziewczynie dążącej do osiągnięcia mistrzostwa w pływaniu. Czy to będzie mistrzostwo w skali tejże osoby czy rzeczywiste złoto olimpijskie? Nieważne! Ważne, że pokonuje swoje bariery i osiąga wyznaczone cele. My musimy tylko ją wesprzeć, reszta – jest w jej rękach, a czasem w płetwach.

Malowane ręcznie, profesjonalnymi farbami przeznaczonymi do tkanin, na firmowej bluzce dobrej jakości. Można prać w pralce (max 40 st. C) w proszkach lub płynach do prania. Zaleca się prać na lewą stronę.

Rozmiar do uzgodnienia, możliwa personalizacja – nie ma dwóch identycznych egzemplarzy!

Zobacz też – Pokaż serce