Lawendowe świeczniki
Lawendowe świeczniki

Kolejny stresujący dzień pracy, wszystko na wczoraj, nerwowa atmosfera, dzwoniące telefony. Na dworze szaruga i plucha. Zakupy, dzieci, gotowanie, lekcje… Czujesz, że każdy mięsień Twojego ciała staje się napięty. Kiedy w domu zapada w końcu błoga cisza, nie masz już na nic siły ani ochoty. Warto jednak po takim dniu zrobić coś dla siebie, by naładować akumulatory. Polecam relaksującą kąpiel w gorącej wodzie, przy łagodnym świetle świec i subtelnym aromacie lawendy. Rozpieść swoje zmysły: dotyk ciepłej wody, kojący zapach lawendy, a do tego delikatne płomienie świec prześwitujące z małych, rustykalnych świeczników. Poddaj się nastrojowi, a ich stonowane, pełne błądzących cieni światło przeniesie Cię w letni zmierzch, zapadający na lawendowych polach Prowansjii.

Świeczniki to idealny pomysł na prezent. Do tego wzoru polecam lawendowe dodatki: świeczki, kule do kąpieli, olejek do masażu… Ale to od Ciebie zależy, jaki wzór zajdzie się na świeczniku. Energetyzujące pomarańcze, orzeźwiający świerk, pobudzające zmysły lilie czy róże…

Zestaw ręcznie malowany specjalistycznymi termoutwardzalnymi farbami. Wzory trwałe, odporne na zmywanie ciepłą wodą z detergentem. Nie zaleca się mycia w zmywarce.