Windsurfing to bardzo intensywny sport, wciągający jak mało który. Bywa wymagający fizycznie, angażuje całą uwagę, a przy tym pozwala na niezwykle bliskie obcowanie z naturą. Szum wiatru, syk piany tryskającej spod deski, bliskość fal, słońce lub zapowiadające wiatr ciemne chmury – wszystko to tworzy niezapomniane przeżycia, które pamięta się nawet podczas surowej zimy. Gdy windsurfer weźmie ten kubek do ręki, na jego twarzy natychmiast gości uśmiech… Nawet jeśli jest to już kolejna herbata w ciągu dnia, wspomnienia wracają: znów czuje prędkość, napór wiatru, szorstkość pokładu i krople wody. To wspaniała chwila wytchnienia wśród szarej zimowej codzienności.

Jeśli chcesz zrobić bliskiej osobie szczególny prezent pomyśl, jak ogromną moc mają piękne wspomnienia. Zastanów się jaki obraz mógłby je przywołać, a ja go namaluję tak, że kubek w rękach tej osoby za każdym razem wywoła jej uśmiech.

Kubki ręcznie malowane specjalistycznymi termoutwardzalnymi farbami. Wzory trwałe, odporne na zmywanie ciepłą wodą z detergentem. Nie zaleca się mycia w zmywarce.

Zobacz też – inną ceramikę

Zakupem wybranej przez Ciebie porcelany zajmę się osobiście, chyba że zechcesz inaczej. Możesz również oddać mi do ozdobienia przedmioty, które zakupiłeś wcześniej.